Transplantace vlasů s doživotní zárukou

Občas se stane, že z operačního programu pro nemoc či jiný důvod vypadne klient. Nabízíme proto LAST MINUTE termíny zákroků vlasové transplantace, a to se slevou 20 %.

LAST MINUTE termíny nabízíme výhradně registrovaným klientům, kteří mají absolvovanou bezplatnou vstupní konzultaci a vyplněný anamnestický dotazník.

Máte-li zájem o LAST MINUTE termín, tedy přejete-li si kontaktovat v případě uvolnění termínů, prosím, zaregistrujte se níže. Registraci Vám obratem potvrdíme.

V případě, že jste u nás ještě konzultaci neabsolvoval, bude třeba ji nejprve podstoupit. 

1000 znaků vlevo
Přidat soubory

Jste opravdu jediná klinika v Česku, která poskytuje doživotní záruku na transplantaci?

Ano, jsme jediná klinika v Česku, respektive ve střední Evropě, která poskytuje na růst transplantovaných vlasů doživotní záruku. Je tomu proto, že za 25 let naší existence jsme naši metodu natolik "vyladili", že si můžeme dovolit takovou záruku poskytnout.

Chci podstoupit transplantaci vlasů. Jak to nejrychleji zařídit?

Nejdříve musíte podstoupit konzultaci s vlasovým specialistou. Konzultace je bezplatná a v případě, že například žijete v zahraničí, můžete místo konzultace poslat Vaše fotografie prostřednictvím emailu. Usoudíme-li, že je u Vás transplantace vlasů vhodná, domluvíme se na termínu zákroku. 

Jaké předoperační vyšetření potřebuji?

Vyšetření krve (základní biochemické vyšetření, krevní obraz, srážlivost, FW, HIV, žloutenka) a vyšetření moči.

Kdo nemůže podstoupit transplantaci vlasů?

Transplantaci nelze provést, pokud není dostatečná dárcovská plocha (vzadu mezi ušima).

Dále transplantaci nelze provést u klienta, který trpí diabetem (aplikuje inzulín), další kontraindikací je alopecie areata, porucha srážlivosti, žloutenka, HIV, lupénka, ekzém a seboroická dermatitida ve vlasech.

Musím si na zákrok oholit hlavu?

Ne. Lepší je nechat si delší vlasy, a to zejména v odběrové partii. Vlasy vyholíme na potřebných místech až těsně před zákrokem.

Kolik dní dovolené si mám zajistit?

Ideálně 1-2 týdny dle typu povolání. 

Jsem veřejně známá osoba. Zajistíte mi konzultaci a zákrok tak, abych se nepotkal s dalšími klienty?

Jistě. Diskrétnost je samozřejmostí. Budete-li si to přát, zajistíme vše tak, abyste přišel do kontaktu jen s pracovníky kliniky.

Jak dlouho transplantace vlasů trvá?

Přibližně 3-6 hodin dle velikosti zákroku.

Je transplantace vlasů bolestivá?

Nepříjemná je pouze aplikace lokální anestezie. Samotný odběr a přenášení vlasových štěpů už probíhá bezbolestně.

Můžu po zákroku domů?

Ano, je ale vhodné mít doprovod.

Jak probíhá rekonvalescence?

Po transplantaci se vytvoří stroupky, které se začnou odlupovat týden po zákroku a vyloupnou se do 2-3 týdnů dle hojivosti klienta Třetí den po zákroku se objeví otok, který mizí do týdne, 12.-14. den od zákroku se vytahují stehy.
Klient by měl zůstat v klidu a důležité je se neudeřit do hlavy. Veškeré pooperační pokyny dostane klient po zákroku písemně. 

Co nesmím dělat a jak dlouho?

Po dobu jednoho měsíce od transplantace se nesmí sportovat, saunovat, chodit do bazénu a zvedat těžké ženy přes práh :-) 

Pozná okolí, že jsem byl nedávno na transplantaci vlasů?

Jak kdy, záleží na velikosti plochy a na účesu. Co se týká vzhledu transplantovaných vlasů po zhojení, jen odborník pozná, že má člověk transplantované vlasy. Vlasy působí přirozeně.

Kdy mi začnou růst nové vlasy?

Přibližně po 2-3 měsících. Po půl roce probíhá kontrola na naší klinice.

 

 
Nejkratší cesta k vyřešení Vašeho vlasového problému je konzultace s odborníkem.

Domluvte si bezplatnou konzultaci ještě dnes.

MUDr. Pavel Koňařík

MUDr. Pavel Koňařík

MUDr. Pavel Koňařík se narodil v roce 1956. V roce 1981 promoval na Fakultě všeobecného lékařství Univerzity Palackého v Olomouci. Vlasové problematice se věnuje od roku 1990. Absolvoval odborné stáže na vlasových klinikách v Rakousku a Izraeli. V INTER CLINIC působí od roku 1998 a na svém kontě má tisícovky úspěšných zákroků transplantace vlasů. 

MUDr. Lenka Horáčková

MUDr. Lenka Horáčková

Je absolventkou Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, v roce 1989 složila atestaci 1. stupně v oboru dermatovenerologie. V devadesátých letech se věnovala kosmetické dermatologii, od roku 1996 se zabývá vlasovou problematikou. Na svém kontě má tisícovku úspěšných zákroků transplantace vlasů. Rozhovor s Dr. Horáčkovou o transplantaci vlasů pro časopis Týden můžete číst zde.

 

 
Nejkratší cesta k vyřešení Vašeho vlasového problému je konzultace s odborníkem.

Domluvte si bezplatnou konzultaci ještě dnes.

Robotická transplantace vlasů je fenoménem posledních let. Automatizace, která již dávno vstoupila do všech průmyslových odvětví, nyní vstupuje i do pole medicínského.

V USA, kde je cena práce lékaře mnohonásobně vyšší než např. v České republice, je tak robot řešením, jak uspořit lékařův drahý čas - přínáší tedy velké výhody vlasové klinice.

Robot však netransplantuje vlasy lépe než zkušený lékař. Pracuje podle svého algoritmu a neřeší individuální charakteristiku každého jedince. Je to prakticky stejné, jako když se šijí boty: můžete mít boty z továrny, anebo boty šité přímo na míru. Které Vám budou sedět lépe?

I naše klinika byla oslovena prodejci robotů, což je logické: jsme největší, nejstarší a nejzkušenější vlasová klinika ve střední Evropě. Naši specialisté dlouho hodnotili přínosy a nevýhody robotické transplantace vlasů. 

Nevýhody robotické transplantace vlasů

  • robot neumí transplantovat světlé a šedivé vlasy, protože je "nevidí" dost dobře,
  • robot používá méně jemné punche (operační nástroje), čímž vytváří větší jizvy (tzv. řešeto) a ničí okolní vlasové folikuly,
  • robot používá při extrakci štěpů dvoufázový systém, kdy ve druhé fázi proniká kruhový punch (operační nástroj) hluboko do kůže a vytváří v místě odběru štěpu nežádoucí hlubokou "brázdu". Američtí dermatologové, kteří mají s robotickými transplantacemi nejdelší zkušenosti, upozorňují na častou tvorbu cyst v těchto místech,
  • robot pracuje "univerzálně", nepřizpůsobuje se každému klientovi zvlášť.

Výhody robotické transplantace vlasů:

  • díky rychlejší extrakci vlasových folikulů šetří klinice drahý čas personálu, přináší klinice vyšší zisky.

Robotická transplantace vlasů v INTER CLINIC?

Po důkladném zvážení jsme se rozhodli takto:

Žádný robot nedokáže zohlednit individuální charakteristiku vlasového porostu. Ruka zkušeného operatéra je v každém případě šikovnější než naprogramovaný robot. Cílem našeho týmu není usnadnit si práci a za to inkasovat peníze klientů. Naším cílem je spokojenost každého klienta a co nejlepší možný výsledek v každém případě.

 
Nejkratší cesta k vyřešení Vašeho vlasového problému je konzultace s odborníkem.

Domluvte si bezplatnou konzultaci ještě dnes.

Transplantace vlasů
v INTER CLINIC

Reportáž TV PRIMA
o transplantaci v INTER CLINIC

 

Příběh mladého herce

 
 
Napište nám
1000 znaků vlevo
Přidat soubory

vlasovamezoterapie