Aktuálně

Přemýšlíte o transplantaci vlasů? Využijte adventní slevy ve výši 20%!

Adventní slevu poskytujeme v těchto termínech:

  • - 30. listopadu,

  • - 11. prosince,

  • - 12. prosince,

  • - 15. prosince.

Akce je platná do naplnění kapacit.

Jste-li rozhodnuti vyřešit následky padání vlasů transplantací, neváhejte využít této výhodné nabídky. Termín bezplatné konzultace a termín zákroku si lze rezervovat na tel. č. 732 300 900.

A nezapomeňte: INTER CLINIC Praha-Radotín je nejen největší a nejzkušenější vlasovou klinikou, ale je také jedinou klinikou v České republice, která na transplantaci vlasů poskytuje doživotní záruku. Už 25 let! Těšíme se na Vás!

transplantace vlasů sleva

Přemýšlíte o transplantaci vlasů? Využijte letní slevy ve výši 20%! Letní slevu získá každý klient, který absolvuje bezplatnou konzultaci od 18. června 2018 a zákrok podstoupí do 30. září 2018. "Letní období je pro mnoho zájemců o transplantaci atraktivní proto, že je pro ně snadné si vzít dovolenou. Během tohoto 'kosmetického volna' tedy zákrok podstoupí a na podzim se do pracovního procesu zapojí již s novou kšticí," vysvětluje Ing. Milan Dvořák, zakladatel kliniky INTER CLINIC Praha-Radotín.

První transplantace vlasů byly v České republice provedeny přesně před 25 lety. Mezi prvními Čechy, kteří si nechali transplantaci vlasů provést, byl i Milan Dvořák, zakladatel kliniky vlasové a plastické chirurgie INTER CLINIC Praha-Radotín.

Z důvodu náhlého uvolnění termínů nabízíme DVĚ volná místa na TRANSPLANTACI VLASŮ, a to 20. a 21. 10.2017.
Protože jde o velmi brzké termíny, nabízíme LAST MINUTE SLEVU ve výši 20 % ceny.
Neváhejte a volejte 732 300 900, případně pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Těšíme se na Vás!!!

Napište nám
1000 znaků zbývá
Přidat soubory

vlasovamezoterapie