Metody transplantace vlasů

metody transplantace vlasů

Metoda transplantace s doživotní zárukou

Jen v INTER CLINIC získáte na transplantaci vlasů doživotní záruku. Objednejte se na bezplatnou konzultaci a zjistěte, jak by vlasová transplantace pomohla vyřešit Váš problém s vlasy.

 

Principem transplantace vlasů je přenesení vlasových folikulů z oblasti zadní části hlavy do míst, kde chybí. Jde tedy o "autotransplantaci". Proč někde vlasy rostou a někde se tvoří pleš? Vypadávání vlasových folikulů je způsobeno přeměnou testosteronu na dihydrotestosteron. Tato přeměna se děje kvůli přítomnosti speciálního enzymu (5-alfa reduktáza). Takto přeměněný testosteron zapříčiňuje padání vlasů a tvorbu pleše.

Vlasy z oblasti týla a spánků tento enzym neobsahují, proto zde vlasy obvykle nevypadávají. Přeneseme-li tyto vlasy na postižená místa, kde vlasy chybí, rostou tyto vlasy nadále bez jakýchkoliv problémů a již nevypadnou.

Transplantace vlasů v INTER CLINIC

Při transplantaci vlasů je důležité, aby přenesený vlas plnohodnotně rostl. Proto jsou zde klíčové dva momenty:

Odběr vlasových folikulů: odběr vlasových folikulů musí proběhnout maximálně šetrně, aby nedošlo k jejich poškození. Poškozený folikul neprodukuje zdravý vlas, případně zcela zaniká.

Sázení vlasových folikulů: umisťování vlasových štěpů do připravených dírek na holých místech musí být prováděn rovněž šetrně. Vlasový chirurg musí zvolit adekvátní hustotu transplantovaných vlasů a musí umět odhadnout směr jejich budoucího růstu tak, aby výsledek působil přirozeně.

Metoda transplantace s doživotní zárukou

1. soukromá klinika vlasové transplantace INTER CLINIC používá obě metody odběru vlasových folikulů, tedy metodu stripu (FUT) i FUE. Metoda stripu(=proužku) je metoda, kdy se na zadní části hlavy odebere proužek vlasů i s folikuly, které se následně pod mikroskopem opatrně rozdělí na tzv. mikroštěpy.  Tím je zaručeno, že se vlasové folikuly odběrem nepoškodí. Na tuto - maximálně šetrnou metodu - poskytujeme doživotní záruku. 

Metoda FUE je metoda odběru jednotlivých mikroštěpů přímo z hlavy klienta. Tuto metodu upřednosťnují ti, kdo chtějí nosit vlasy kratší délky než 5 mm, protože zde nevzniká tenká odběrová jizva. 

 
Nejkratší cesta k vyřešení Vašeho vlasového problému je konzultace s odborníkem.

Domluvte si bezplatnou konzultaci ještě dnes.

Napište nám
1000 znaků zbývá
Přidat soubory

vlasovamezoterapie