Uncategorised

Společnost INTER CLINIC Praha-Radotín,spol. s r.o. (dále jen INTER CLINIC), která je provozovatelem těchto stránek neshromažďuje žádná osobní data, která by mohla identifikovat specifickou osobu, kromě případů, kdy osoba sama poskytne provozovateli stránek data dobrovolně. Takováto data mohou být získána v případě, kdy osoba dobrovolně vloží tato data do formulářů stránek za účelem poptávky služeb společnosti INTER CLINIC či za účelem kontaktování společnosti INTER CLINIC. 

Osoba vkládající údaje do formuláře jeho odesláním souhlasí se zpracováním a uchováním poskytnutých údajů ze strany INTER CLINIC. Jakékoliv osobní informace identifikující konkrétní osobu nebudou předány, ani prodány třetí straně.

INTER CLINIC si vyhrazuje právo provádět analýzy o chování uživatelů na svých internetových stránkách. Mezi tyto analýzy patří např.: měření návštěvnosti, počet uživatelů shlédnuvších stránku atd. - vždy jako statistický přehled, nikoliv jmenovitě. Uživatelé by si měli být vědomi skutečnosti, že některé informace o uživatelích mohou být automaticky sbírány v průběhu standardních operací našeho serveru (např. IP adresa uživatelova počítače).

Občas se stane, že z operačního programu pro nemoc či jiný důvod vypadne klient. Nabízíme proto LAST MINUTE termíny zákroků vlasové transplantace, a to se slevou 20 %.

!!! Aktuální LAST MINUTE SLEVA je pro termín 25. dubna 2019 !!!

LAST MINUTE termíny nabízíme výhradně registrovaným klientům, kteří mají absolvovanou bezplatnou vstupní konzultaci a vyplněný anamnestický dotazník.

Máte-li zájem o LAST MINUTE termín, tedy přejete-li si kontaktovat v případě uvolnění termínů, prosím, zaregistrujte se níže. Registraci Vám obratem potvrdíme.

V případě, že jste u nás ještě konzultaci neabsolvoval, bude třeba ji nejprve podstoupit. 

1000 znaků zbývá
Přidat soubory

Robotická transplantace vlasů se na trhu estetické medicíny objevila v roce 2011. Automatizace, která již dávno vstoupila do všech průmyslových odvětví, zasáhla i pole medicínské. A není divu, že vše začalo v USA.
V USA, kde je cena práce lékaře mnohonásobně vyšší než např. v České republice, je robotizace řešením, jak uspořit lékařův drahý čas - přínáší tedy velké výhody klinice.

Princip robotické transplantace vlasů

Celý název "robotická transplantace vlasů" je velmi zavádějící. Princip robota totiž tkví v tom, že robot provede pouze selekci (výběr) a extrakci (vytáhnutí) vlasového štěpu. To je vše. Jde o první etapu zákroku, která je časově velmi náročná. Následnou implantaci vlasových štěpů musí provést lidská ruka. Správný termín by tedy měl být "robotická extrakce vlasových folikulů". 

Bylo by však mylné se domnívat, že robot extrahuje vlasy lépe než zkušený lékař. Pracuje podle svého algoritmu a neřeší individuální charakteristiku každého jedince. Je to prakticky stejné, jako když se šijí boty: můžete mít boty z továrny, anebo boty šité přímo na míru. Které Vám budou sedět lépe?

I naše klinika byla oslovena prodejci robotů, což je logické: jsme největší, nejstarší a nejzkušenější vlasová klinika ve střední Evropě. Naši specialisté dlouho hodnotili přínosy a nevýhody robotické transplantace vlasů. 

Nevýhody robotické transplantace vlasů

  •   robot neumí pracovat se světlými a šedivými vlasy, protože je "nevidí" dost dobře, kudrnaté a vlnité vlasy také nejsou vhodné,
  •   robot používá méně jemné punche (operační nástroje), čímž může vytvářet větší jizvy (tzv. řešeto) a ničit okolní vlasové folikuly,
  •   robot používá při extrakci štěpů dvoufázový systém, kdy ve druhé fázi proniká kruhový punch (operační nástroj) hluboko do kůže a vytváří v místě odběru štěpu nežádoucí hlubokou "brázdu". Američtí dermatologové, kteří mají s robotickými transplantacemi nejdelší zkušenosti, upozorňují na častou tvorbu cyst v těchto místech,
  •   robot pracuje "univerzálně", nepřizpůsobuje se každému klientovi zvlášť,
  •   zákrok je s ohledem na pořizovací cenu robota pro českého klienta dražší.

Výhody robotické transplantace vlasů

  •   díky rychlejší extrakci vlasových folikulů šetří klinice drahý čas personálu (platí pro USA, nikoliv pro Českou republiku, kde práce lékařů není tak nákladná),
  •    robota mohou obsluhovat i méně zkušení či méně zruční lékaři, případně staří lékaři, které bolí ruce.

Robotická transplantace vlasů v INTER CLINIC?

Po důkladném zvážení jsme se rozhodli takto:

Žádný robot nedokáže zohlednit individuální charakteristiku vlasového porostu. Ruka zkušeného operatéra je v každém případě šikovnější než naprogramovaný robot. Cílem našeho týmu není usnadnit si práci a za to inkasovat peníze klientů. Naším cílem je spokojenost každého klienta a co nejlepší možný výsledek v každém případě.

 
Nejkratší cesta k vyřešení Vašeho vlasového problému je konzultace s odborníkem.

Domluvte si bezplatnou konzultaci ještě dnes.

Jak vybrat vlasovou kliniku?

Vlasových klinik v Česku moc není. V týmu se shodneme, že kdybychom z nějakého důvodu nechtěli na transplantaci vlasů "k nám", obrátili bychom se na jednu jedinou kliniku, která má za sebou určitou historii. Určitě bychom nešli tam, kde se z kadeřnictví a obchodu s vlasovou kosmetikou stalo přes noc pracoviště provádějící transplantace vlasů. A určitě bychom nešli do kliniky plastické chirurgie, kde se nezkušení mladí lékaři snaží na prvních klientech "naučit" vlasy transplantovat. To je špatně. Ptejte se na historii a chtějte doložit konkrétní výsledky od konkrétního doktora na onom pracovišti. 

Jste opravdu jediná klinika v Česku, která poskytuje doživotní záruku na transplantaci?

Ano, jsme jediná klinika v Česku, respektive ve střední Evropě, která poskytuje na růst transplantovaných vlasů doživotní záruku. Je tomu proto, že za 25 let naší existence jsme naši metodu natolik "vyladili", že si můžeme dovolit takovou záruku poskytnout.

Chci podstoupit transplantaci vlasů. Jak to nejrychleji zařídit?

Nejdříve musíte podstoupit konzultaci s vlasovým specialistou. Konzultace je bezplatná a v případě, že například žijete v zahraničí, můžete místo konzultace poslat Vaše fotografie prostřednictvím emailu. Usoudíme-li, že je u Vás transplantace vlasů vhodná, domluvíme se na termínu zákroku. 

Jaké předoperační vyšetření potřebuji?

Vyšetření krve (základní biochemické vyšetření, krevní obraz, srážlivost, FW, HIV, žloutenka) a vyšetření moči.

Kdo nemůže podstoupit transplantaci vlasů?

Transplantaci nelze provést, pokud není dostatečná dárcovská plocha (vzadu mezi ušima).

Dále transplantaci nelze provést u klienta, který trpí diabetem (aplikuje inzulín), další kontraindikací je alopecie areata, porucha srážlivosti, žloutenka, HIV, lupénka, ekzém a seboroická dermatitida ve vlasech.

Musím si na zákrok oholit hlavu?

Ne. Lepší je nechat si delší vlasy, a to zejména v odběrové partii. Vlasy vyholíme na potřebných místech až těsně před zákrokem.

Kolik dní dovolené si mám zajistit?

Ideálně 1-2 týdny dle typu povolání. 

Jsem veřejně známá osoba. Zajistíte mi konzultaci a zákrok tak, abych se nepotkal s dalšími klienty?

Jistě. Diskrétnost je samozřejmostí. Budete-li si to přát, zajistíme vše tak, abyste přišel do kontaktu jen s pracovníky kliniky.

Jak dlouho transplantace vlasů trvá?

Přibližně 3-6 hodin dle velikosti zákroku.

Je transplantace vlasů bolestivá?

Nepříjemná je pouze aplikace lokální anestezie. Samotný odběr a přenášení vlasových štěpů už probíhá bezbolestně.

Můžu po zákroku domů?

Ano, je ale vhodné mít doprovod.

Jak probíhá rekonvalescence?

Po transplantaci se vytvoří stroupky (jak u metody FUE, tak u metody FUT), které se začnou odlupovat týden po zákroku a vyloupnou se do 2-3 týdnů dle hojivosti klienta Třetí den po zákroku se objeví otok, který mizí do týdne, u metody FUT se 12.-14. den od zákroku vytahují stehy. Klient by měl zůstat v klidu a důležité je se neudeřit do hlavy. Veškeré pooperační pokyny dostane klient po zákroku písemně. 

Co nesmím dělat a jak dlouho?

Po dobu jednoho měsíce od transplantace se nesmí sportovat, saunovat, chodit do bazénu a zvedat těžké ženy přes práh :-) 

Pozná okolí, že jsem byl nedávno na transplantaci vlasů?

Jak kdy, záleží na velikosti plochy a na účesu. Co se týká vzhledu transplantovaných vlasů po zhojení, jen odborník pozná, že má člověk transplantované vlasy. Vlasy působí přirozeně.

Kdy mi začnou růst nové vlasy?

Přibližně po 2-3 měsících. Po půl roce probíhá kontrola na naší klinice.

 

 
Nejkratší cesta k vyřešení Vašeho vlasového problému je konzultace s odborníkem.

Domluvte si bezplatnou konzultaci ještě dnes.

MUDr. Pavel Koňařík

MUDr. Pavel Koňařík

MUDr. Pavel Koňařík se narodil v roce 1956. V roce 1981 promoval na Fakultě všeobecného lékařství Univerzity Palackého v Olomouci. Vlasové problematice se věnuje od roku 1990. Absolvoval odborné stáže na vlasových klinikách v Rakousku a Izraeli. V INTER CLINIC působí od roku 1998 a na svém kontě má tisícovky úspěšných zákroků transplantace vlasů. 

MUDr. Filip Hebelka

MUDr. Filip Hebelka

Je absolventem 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Atestaci složil v oboru ortopedie, je vyhledávaným specialistou na chirurgii ruky. Úzký vztah k jemné chirurgické práci ho přivedl na myšlenku vyzkoušet si vlasovou transplantaci. Obor ho velmi zaujal a po absolvování několika stáží a workshopů s evropskými specialisty se rozhodl transplantaci vlasů blíže věnovat. Má za sebou necelou stovku výkonů.

 

 
Nejkratší cesta k vyřešení Vašeho vlasového problému je konzultace s odborníkem.

Domluvte si bezplatnou konzultaci ještě dnes.

Napište nám
1000 znaků zbývá
Přidat soubory

vlasovamezoterapie