Transplantace vlasů s doživotní zárukou

transplantace vlasů

1. soukromá klinika vlasové transplantace INTER CLINIC

Transplantace vlasů s doživotní zárukou na nejstarší vlasové klinice v České republice.


Více jak 6000 zákroků vlasové transplantace za více než 25 let existence kliniky. Nejzkušenější vlasoví specialisté. Doživotní záruka na růst transplantovaných vlasů. To vše jsou důvody, proč se svěřit do naší péče.

Provádíme transplantace vlasů metodami FUT i FUE. Dokážeme klientům poradit, která z metod je právě pro jeho případ nejvhodnější. Na naší klinice dodržujeme evropské standardy zdravotní péče a naše lékaře pravidelně školíme. Chcete-li Váš případ svěřit do rukou zkušených profesionálů, jste na správném místě. Domluvte si s námi bezplatnou a zcela nezávaznou konzultaci.

Nejkratší cesta k vyřešení Vašeho vlasového problému je konzultace s odborníkem.

Domluvte si bezplatnou konzultaci ještě dnes.

 

 

Jaké problémy transplantace vlasů řeší nejčastěji?

 • Kolečko na temeni

Kolečko na vrcholu hlavy (tzv. vertex) je častým vlasovým problémem a obvykle se k němu připojuje i úbytek vlasů v čelní linii.

 • Vlasové kouty

Vlasové kouty obvykle trápí především mladší generace. Jde o časné stádium mužského plešatění.

ustupující čelo
 • Ustupující čelo

Vyskytuje se u méně než 10% případů a není spojen s vypadáváním vlasů na temeni. O to výraznější však může být úbytek vlasů v čelní linii.

team-memb4
 • Zahuštění vlasů

Zahuštění vlasů provadíme tam, kde úbytek vlasů způsobil nedostatečnou vlasovou hustotu a v případě potřeby transplantaci opakujeme.

 

Proč zvolit INTER CLINIC

Doživotní záruka na růst transplantovaných vlasů
Jako jediná klinika v České republice (a pravděpodobně i ve střední Evropě) nabízíme doživotní záruku na růst transplantovaných vlasů. To je jasný důkaz, že si za kvalitou naší práce stojíme.
Více jak 21 let zkušeností a vynikající renomé
Za více jak 20 let jsme provedli cca 5000 transplantací vlasů. Našimi klienti jsou jak politici, zpěváci a herci, tak i manažeři, sportovci a samozřejmě také zcela obyčejní lidé. Všechny tyto klienti spojuje jedno: efektivní vyřešení následků padání vlasů.
Transplantace vlasů je možná na splatky i bez navýšení
Transplantace vlasů je možná i na splátky. Stačí Vám složit 50% z ceny a zbytek rozložit do 3 či více splátek. Při tříměsíční splatnosti se cena nenavyšuje.

Naše Historie

 • 2013
  Klinika slaví 20 let existence, těší se velkému zájmu klientů, buduje nové operační sály. Klinika se rozšiřuje o chirurgii ruky a psychiatrii.
 • 1998
  Klinika INTER CLINIC Praha-Radotín se rozšiřuje o plastickou chirurgii. Klientela se rychle rozrůstá, roste i obliba a renomé kliniky.
 • 1993
  Ing. Milan Dvořák zakládá vlasovou kliniku INTER CLINIC Praha-Radotín. Se svým týmem objíždí nezjnámější vlasové kliniky po celém světě a sbírá know-how. Po návratu do České republiky absolvuje transplantaci vlasů a stává se jedním z prvních transplantovaných Čechů.
Napište nám
1000 znaků zbývá
Přidat soubory

vlasovamezoterapie